Для отримання оптових цін, пройдіть, реєстрацію
NISSENS 96896 Интеркулер
| Виробник | NISSENS |
|---|---|
| Номер | 96896 |
| Ім'я | Интеркулер |
| Размеры радиатора | 240 X 172 X 62 mm |
| Материал | полімерний матеріал, алюміній |
| Вид коробки передач | ступінчаста / факультативна автоматична коробка передач |
| Оригінальні номери | |
| VAG | 058145805A, 058145805B, 058145805G, 058145805H |
| Виробник | Артикул | Опис | Інформація | К-ть | Ціна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISSENS | 96896 |
Интеркулер
|
28 днів | 2 | 2 836.43 грн. | |||
| 28 днів | 1 | 2 847.79 грн. | ||||||
| 28 днів | 2 919.16 грн. | |||||||
| 28 днів | 2 | 3 042.95 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 1 | 3 163.32 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 8 | 3 254.61 грн. | ||||||
Аналоги для NISSENS 96896 |
||||||||
| BEHR HELLA SERVICE | 8ML 376 727-581 |
Интеркулер
|
28 днів | 3 | 3 291.16 грн. | |||
| NISSENS | 96707 |
Интеркулер
|
28 днів | 2 | 2 665.27 грн. | |||
| 28 днів | 2 742.95 грн. | |||||||
| 28 днів | 1 | 2 835.79 грн. | ||||||
| 28 днів | 13 | 2 859.79 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 2 | 3 262.78 грн. | ||||||
| NRF | 30127A |
Интеркулер
|
28 днів | 3 | 2 359.58 грн. | |||
| 28 днів | 1 | 2 453.06 грн. | ||||||
| 28 днів | 2 453.69 грн. | |||||||
| 1-2 дні | 8 | 2 654.50 грн. | ||||||
| VALEO | 817625 |
Интеркулер
|
28 днів | 1 | 2 760 грн. | |||
| 28 днів | 2 763.79 грн. | |||||||
| 28 днів | 5 | 2 912.85 грн. | ||||||
| VAN WEZEL | 03004112 |
Интеркулер
|
1-2 дні | 3 | 3 295.37 грн. | |||
Контакти
© Autooriginal. All rights reserved
