Для отримання оптових цін, пройдіть, реєстрацію
NISSENS 96707 Интеркулер
| Виробник | NISSENS |
|---|---|
| Номер | 96707 |
| Ім'я | Интеркулер |
| Размеры радиатора | 240 X 175 X 62 mm |
| Материал | полімерний матеріал, алюміній |
| Оснащение / обладнання | для автомобілів з кондиціонером |
| Оригінальні номери | |
| VAG | 8E0145805F, 8E0145805S |
| Виробник | Артикул | Опис | Інформація | К-ть | Ціна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISSENS | 96707 |
Интеркулер
|
28 днів | 1 | 2 676.20 грн. | |||
| 28 днів | 2 755.30 грн. | |||||||
| 28 днів | 1 | 2 841.37 грн. | ||||||
| 28 днів | 13 | 2 865.41 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 2 | 3 262.78 грн. | ||||||
Аналоги для NISSENS 96707 |
||||||||
| BEHR HELLA SERVICE | 8ML 376 727-581 |
Интеркулер
|
28 днів | 3 | 3 297.63 грн. | |||
| NISSENS | 96896 |
Интеркулер
|
28 днів | 2 | 2 850.23 грн. | |||
| 28 днів | 1 | 2 853.39 грн. | ||||||
| 28 днів | 2 932.49 грн. | |||||||
| 1-2 дні | 1 | 3 163.32 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 8 | 3 254.61 грн. | ||||||
| NRF | 30127A |
Интеркулер
|
28 днів | 3 | 2 364.22 грн. | |||
| 28 днів | 2 | 2 457.88 грн. | ||||||
| 28 днів | 2 465.47 грн. | |||||||
| 1-2 дні | 8 | 2 654.50 грн. | ||||||
| NRF | 30148A |
Интеркулер
|
28 днів | 1 | 2 276.89 грн. | |||
| 28 днів | 3 | 2 366.75 грн. | ||||||
| 28 днів | 2 373.08 грн. | |||||||
|
|
VAG | 8E0145805S |
Интеркулер
|
55 днів | 9 337.82 грн. | |||
| VALEO | 817625 |
Интеркулер
|
28 днів | 1 | 2 765.43 грн. | |||
| 28 днів | 2 775.55 грн. | |||||||
| 28 днів | 5 | 2 918.57 грн. | ||||||
| VAN WEZEL | 03004112 |
Интеркулер
|
1-2 дні | 3 | 3 295.37 грн. | |||
Контакти
© Autooriginal. All rights reserved
