Для отримання оптових цін, пройдіть, реєстрацію
VAG 1K0820808A Компресор, кондиціонер
| Виробник | VAG |
|---|---|
| Номер | 1K0820808A |
| Ім'я | Компресор, кондиціонер |
| Виробник | Артикул | Опис | Інформація | К-ть | Ціна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
VAG | 1K0820808A |
Компресор, кондиціонер
|
55 днів | 43 945.93 грн. | |||
Аналоги для VAG 1K0820808A |
||||||||
| POLCAR | ZKK002A |
Клапан компрессора кондиционера
|
17 днів | 5 | 1 350 грн. | |||
| POLCAR | ZKK014A |
Клапан компрессора кондиционера
|
17 днів | 5 | 1 290 грн. | |||
| POLCAR | ZKK053A |
Клапан компрессора кондиционера
|
17 днів | 5 | 1 230 грн. | |||
| DENSO | DCP02050 |
Компресор, кондиціонер
|
1-2 дні | 8 | 14 636.01 грн. | |||
| 2-4 дні | 1 | 14 812.34 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 1 | 14 983.55 грн. | ||||||
| 17 днів | 5 | 15 241.20 грн. | ||||||
| NRF | 32146 |
Компресор, кондиціонер
|
28 днів | 20+ | 7 924.09 грн. | |||
| 28 днів | 8 060.93 грн. | |||||||
| 28 днів | 16 | 8 392.53 грн. | ||||||
| 1-3 дні | 2 | 9 020.44 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 8 | 9 241.35 грн. | ||||||
| NRF | 32147 |
Компресор, кондиціонер
|
28 днів | 5 | 9 002.91 грн. | |||
| 1-3 дні | 5 | 9 231.35 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 2 | 10 371.96 грн. | ||||||
| VALEO | 813838 |
Компресор, кондиціонер
|
2-3 дні | 1 | 21 309.93 грн. | |||
| POLCAR | 1331KS-1 |
Компрессор кондиционера (новый)
|
17 днів | 5 | 8 445.60 грн. | |||
| POLCAR | 1331KS1S |
Компрессор кондиционера (новый)
|
17 днів | 5 | 8 666.40 грн. | |||
| POLCAR | 9518KS-1 |
Компрессор кондиционера (новый)
|
17 днів | 5 | 8 486.40 грн. | |||
| POLCAR | 9518KS1S |
Компрессор кондиционера (новый)
|
17 днів | 5 | 8 782.80 грн. | |||
| POLCAR | 95C1KS-1 |
Компрессор кондиционера (новый)
|
17 днів | 5 | 9 240 грн. | |||
| POLCAR | 95C1KS1S |
Компрессор кондиционера (новый)
|
17 днів | 5 | 9 460.80 грн. | |||
| POLCAR | DCP02050 |
Компрессор кондиционера (новый)
|
1-2 дні | 8 | 14 636.01 грн. | |||
| 2-4 дні | 1 | 14 812.34 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 1 | 14 983.55 грн. | ||||||
| 17 днів | 5 | 15 241.20 грн. | ||||||
| NRF | 38450 |
Регулюючий клапан, компресор
|
28 днів | 2 046.90 грн. | ||||
| 1-3 дні | 3 | 2 067.92 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 15 | 2 202.48 грн. | ||||||
| THERMOTEC | KTT040183 |
Электромагнитное сцепление, компрессор
|
5-7 днів | 1 | 3 598.57 грн. | |||
| POLCAR | TKK028 |
диск сцепления компрессора кондиционера
|
17 днів | 5 | 423.60 грн. | |||
Контакти
© Autooriginal. All rights reserved