Для отримання оптових цін, пройдіть, реєстрацію
NISSENS 940148 Конденсатор, кондиционер
| Виробник | NISSENS |
|---|---|
| Номер | 940148 |
| Ім'я | Конденсатор, кондиционер |
| Размеры радиатора | 567-345-16 |
| для оригінального номера | BBR461480A |
| Дополнительный артикул / додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Оригінальні номери | |
| MAZDA | BBR461480A, BBR461480B |
| Виробник | Артикул | Опис | Інформація | К-ть | Ціна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISSENS | 940148 |
Конденсатор, кондиционер
|
28 днів | 6 386.42 грн. | ||||
| 28 днів | 2 | 6 478.81 грн. | ||||||
| 28 днів | 1 | 6 962.29 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 3 | 7 504.92 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 2 | 7 721.37 грн. | ||||||
Аналоги для NISSENS 940148 |
||||||||
| NTY | CCS-MZ-019 |
NTY Осушувач кондиціонера
|
17 днів | 3 | 2 409.60 грн. | |||
| 28 днів | 2 | 3 593.79 грн. | ||||||
| 28 днів | 2 | 4 618.96 грн. | ||||||
|
|
MAZDA | BBR461480A |
Конденсатор, кондиционер
|
60днів | 17 703.45 грн. | |||
|
|
MAZDA | BBR461480B |
Конденсатор, кондиционер
|
60днів | 18 593.74 грн. | |||
| NRF | 350207 |
Конденсатор, кондиционер
|
28 днів | 4 | 5 777.02 грн. | |||
| 28 днів | 2 | 5 919.40 грн. | ||||||
| 28 днів | 5 987.11 грн. | |||||||
| 1-2 дні | 3 | 6 916.47 грн. | ||||||
| POLCAR | 4542K82K |
Радиаторы кондиционера
|
17 днів | 5 | 4 866 грн. | |||
Контакти
© Autooriginal. All rights reserved
