Для отримання оптових цін, пройдіть, реєстрацію
NISSENS 89106 Компресор, кондиціонер
| Виробник | NISSENS |
|---|---|
| Номер | 89106 |
| Ім'я | Компресор, кондиціонер |
| обмеження виробника | DELPHI |
| Ид.№ компресора | V5 |
| ? шківа [мм] | 117 |
| Литраж компрессора [куб.см] | 160 |
| Напряжение от [В] | 12 |
| Количество канавок | 6 |
| Количество масла [мл] | 200 |
| Количество полюсов | 2 |
| Впускн. ? [мм] | 16,4 |
| Выпускн.-? [мм] | 16,4 |
| Новая деталь | |
| Версия | PREFILLED PAG-OIL, O-RINGS INCLUDED |
| Хладагент | R 134a |
| Компрессорное масло | PAG 46 |
| Оригінальні номери | |
| OPEL | 1854032, 1854094, 1854105, 9196953, 92089803 |
| Виробник | Артикул | Опис | Інформація | К-ть | Ціна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISSENS | 89106 |
Компресор, кондиціонер
|
28 днів | 8 585.47 грн. | ||||
| 28 днів | 1 | 8 703.18 грн. | ||||||
| 28 днів | 1 | 9 119.57 грн. | ||||||
Аналоги для NISSENS 89106 |
||||||||
| A.B.S. | 16950 |
Гальмівний диск
|
3-5 дні | 5 | 1 769.61 грн. | |||
| 2-3 дні | 14 | 1 784.36 грн. | ||||||
| BOSCH | 0 986 478 555 |
Гальмівний диск
|
1-2 дні | 18 | 2 039.62 грн. | |||
| 1-2 дні | 2 | 2 050.49 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 4 | 2 050.65 грн. | ||||||
| 5-7 днів | 1 | 3 458.80 грн. | ||||||
| BREMBO | 09.8475.10 |
Гальмівний диск
|
28 днів | 3 | 2 470.53 грн. | |||
| 2-3 дні | 10 | 2 605.18 грн. | ||||||
| COMLINE | ADC1614V |
Гальмівний диск
|
1-3 дні | 2 | 1 617.42 грн. | |||
| DELPHI | BG3399 |
Гальмівний диск
|
28 днів | 1 729.50 грн. | ||||
| 3-5 дні | 2 | 1 967.30 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 6 | 2 056.90 грн. | ||||||
|
|
FEBI BILSTEIN | 10639 |
Гальмівний диск
|
28 днів | 1 555.48 грн. | |||
| 1-3 дні | 12 | 1 711.10 грн. | ||||||
| 2-4 дні | 2 | 1 787.41 грн. | ||||||
| 2-3 дні | 2 | 1 821.80 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 2 | 1 857.53 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 13 | 1 878.92 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 4 | 1 905.70 грн. | ||||||
| 2-4 дні | 3 | 2 170.20 грн. | ||||||
| FERODO | FCR191A |
Гальмівний диск
|
1-2 дні | 12 | 1 944.16 грн. | |||
| HELLA | 8DD 355 105-811 |
Гальмівний диск
|
4-8 днів | 2 | 2 788.75 грн. | |||
| HELLA PAGID | 8DD 355 105-811 |
Гальмівний диск
|
4-8 днів | 2 | 2 788.75 грн. | |||
| KRAFT AUTOMOTIVE | 6051430 |
Гальмівний диск
|
28 днів | 2 | 1 374.49 грн. | |||
| LPR | V2444V |
Гальмівний диск
|
28 днів | 4 | 1 552.94 грн. | |||
| QUINTON HAZELL | BDC4543 |
Гальмівний диск
|
3-5 дні | 10 | 1 524.39 грн. | |||
| SWAG | 99 91 0639 |
Гальмівний диск
|
28 днів | 2 | 1 616.23 грн. | |||
|
|
TEXTAR | 92089803 |
Гальмівний диск
|
28 днів | 2 108.56 грн. | |||
| 1-2 дні | 2 | 2 392.56 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 5 | 2 578.40 грн. | ||||||
|
|
TRW | DF4089S |
Гальмівний диск
|
28 днів | 2 | 1 911.75 грн. | ||
| 28 днів | 1 939.60 грн. | |||||||
| 28 днів | 20+ | 2 128.81 грн. | ||||||
| 2-3 дні | 7 | 2 172.29 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 2 | 2 176.53 грн. | ||||||
| 2-4 дні | 2 | 2 210.40 грн. | ||||||
| 2-4 дні | 2 | 2 376.80 грн. | ||||||
| BOSCH | 0 986 479 B38 |
Тормозной диск
|
1-2 дні | 4 | 2 090.45 грн. | |||
| 28 днів | 2 119.32 грн. | |||||||
| 28 днів | 4 | 2 249.68 грн. | ||||||
| 28 днів | 12 | 2 281.32 грн. | ||||||
| 17 днів | 5 | 5 244 грн. | ||||||
| ICER | 78BD0185-1 |
Тормозной диск
|
1-2 дні | 20+ | 1 774.66 грн. | |||
Контакти
© Autooriginal. All rights reserved
