Для отримання оптових цін, пройдіть, реєстрацію
NISSENS 68001A Радіатор, охолодження двигуна
| Виробник | NISSENS |
|---|---|
| Номер | 68001A |
| Ім'я | Радіатор, охолодження двигуна |
| Размеры радиатора | 608 X 359 X 26 mm |
| Материал | алюміній |
| Оснащение / обладнання | для транспортних засобів з/без кондиціонеру |
| Вид коробки передач | Автоматическая коробка передач |
| Материал | полімерний матеріал |
| Оригінальні номери | |
| SAAB | 4575718, 52466798, 5329354 |
| Виробник | Артикул | Опис | Інформація | К-ть | Ціна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISSENS | 68001A |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 1 | 5 087.88 грн. | |||
| 28 днів | 5 210.64 грн. | |||||||
| 28 днів | 1 | 5 258.74 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 4 | 6 052.28 грн. | ||||||
Аналоги для NISSENS 68001A |
||||||||
| NRF | 53196 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 2 | 4 770.83 грн. | |||
| 28 днів | 2 | 4 889.17 грн. | ||||||
| 28 днів | 4 956.88 грн. | |||||||
| NRF | 58349 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 1 | 4 400 грн. | |||
| 28 днів | 1 | 4 508.85 грн. | ||||||
| 28 днів | 4 570.86 грн. | |||||||
| SOMORA | 272141 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
60 днів | 4 360.26 грн. | ||||
Контакти
© Autooriginal. All rights reserved
