Для отримання оптових цін, пройдіть, реєстрацію
NISSENS 68000A Радіатор, охолодження двигуна
| Виробник | NISSENS |
|---|---|
| Номер | 68000A |
| Ім'я | Радіатор, охолодження двигуна |
| Размеры радиатора | 608 X 359 X 26 mm |
| Материал | алюміній |
| Оснащение / обладнання | для транспортних засобів з/без кондиціонеру |
| Материал | полімерний матеріал |
| Вид коробки передач | механічна коробка передач |
| Оригінальні номери | |
| SAAB | 4575700, 52466797, 5329347 |
| Виробник | Артикул | Опис | Інформація | К-ть | Ціна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISSENS | 68000A |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 6 735.11 грн. | ||||
Аналоги для NISSENS 68000A |
||||||||
| NISSENS | 68004A |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 1 | 4 360.77 грн. | |||
| 28 днів | 4 396.20 грн. | |||||||
| NRF | 53189 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 1 | 4 099.41 грн. | |||
| 28 днів | 2 | 4 199.40 грн. | ||||||
| 28 днів | 4 258.88 грн. | |||||||
| NRF | 53804 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 6 183.29 грн. | ||||
| SOMORA | 272140 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
60 днів | 4 360.26 грн. | ||||
Контакти
© Autooriginal. All rights reserved
