Для отримання оптових цін, пройдіть, реєстрацію
NISSENS 65282A Радіатор, охолодження двигуна
| Виробник | NISSENS |
|---|---|
| Номер | 65282A |
| Ім'я | Радіатор, охолодження двигуна |
| Размеры радиатора | 710-470-32 |
| Материал | полімерний матеріал, алюміній |
| Оснащение / обладнання | для транспортних засобів з/без кондиціонеру |
| Вид коробки передач | механічна коробка передач |
| Оригінальні номери | |
| VAG | 7H0121253F, 7H0121253H, 7H0121253K, 7H0121253M |
| Виробник | Артикул | Опис | Інформація | К-ть | Ціна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISSENS | 65282A |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 3 | 5 296.71 грн. | |||
| 28 днів | 1 | 5 297.97 грн. | ||||||
| 28 днів | 5 452.38 грн. | |||||||
| 28 днів | 7 | 5 634 грн. | ||||||
| 2-3 дні | 3 | 6 355.52 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 5 | 6 456.12 грн. | ||||||
| 5-7 днів | 1 | 8 052.95 грн. | ||||||
Аналоги для NISSENS 65282A |
||||||||
| KALE OTO RADYATOR | 354100 |
Радиатор, охлаждение двигателя
|
1-2 дні | 1 | 7 126.92 грн. | |||
| NRF | 53796 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
1-3 дні | 2 | 4 909.32 грн. | |||
| 28 днів | 3 | 4 977.77 грн. | ||||||
| 28 днів | 5 100.53 грн. | |||||||
| 1-2 дні | 13 | 5 442.56 грн. | ||||||
|
|
VAG | 7H0121253K |
Радіатор, охолодження двигуна
|
55 днів | 14 966.81 грн. | |||
|
|
VAG | 7H0121253M |
Радіатор, охолодження двигуна
|
55 днів | 16 020.89 грн. | |||
Контакти
© Autooriginal. All rights reserved
