Для отримання оптових цін, пройдіть, реєстрацію
NISSENS 64858A Радіатор, охолодження двигуна
| Виробник | NISSENS |
|---|---|
| Номер | 64858A |
| Ім'я | Радіатор, охолодження двигуна |
| Размеры радиатора | 525 X 629 X 22 mm |
| Материал | полімерний матеріал, алюміній |
| Оснащение / обладнання | для транспортних засобів з/без кондиціонеру |
| Вид коробки передач | механічна коробка передач |
| Оригінальні номери | |
| TOYOTA | 164005B320, 1640075321 |
| Виробник | Артикул | Опис | Інформація | К-ть | Ціна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISSENS | 64858A |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 5 623.24 грн. | ||||
| 1-2 дні | 5 | 5 854.28 грн. | ||||||
Аналоги для NISSENS 64858A |
||||||||
| NRF | 52068 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 2 | 4 509.48 грн. | |||
| 28 днів | 1 | 4 620.22 грн. | ||||||
| 28 днів | 4 691.10 грн. | |||||||
|
|
TOYOTA | 164005B320 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
60 днів | 27 650.51 грн. | |||
|
|
TOYOTA | 1640075321 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
60 днів | 24 545.35 грн. | |||
Контакти
© Autooriginal. All rights reserved
