Для отримання оптових цін, пройдіть, реєстрацію
NISSENS 62382A Радіатор, охолодження двигуна
| Виробник | NISSENS |
|---|---|
| Номер | 62382A |
| Ім'я | Радіатор, охолодження двигуна |
| Размеры радиатора | 670 X 349 X 22 mm |
| Материал | полімерний матеріал, алюміній |
| Оснащение / обладнання | для транспортних засобів з/без кондиціонеру |
| Вид коробки передач | механічна коробка передач |
| Оригінальні номери | |
| MAZDA | BPH515200, BPH515200A, BPL715200 |
| Виробник | Артикул | Опис | Інформація | К-ть | Ціна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISSENS | 62382A |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 3 493.17 грн. | ||||
| 1-2 дні | 1 | 3 728.81 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 2 | 3 836.36 грн. | ||||||
Аналоги для NISSENS 62382A |
||||||||
| AVA QUALITY COOLING | MZ2101 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
1-2 дні | 1 | 3 607.64 грн. | |||
|
|
MAZDA | BPH515200 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
60днів | 17 416.20 грн. | |||
|
|
MAZDA | BPH515200A |
Радіатор, охолодження двигуна
|
60днів | 16 470.69 грн. | |||
|
|
MAZDA | BPL715200 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
60днів | 14 077.14 грн. | |||
| NRF | 52017 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 1 | 3 021.09 грн. | |||
| 28 днів | 3 138.16 грн. | |||||||
| 1-2 дні | 2 | 3 757.11 грн. | ||||||
Контакти
© Autooriginal. All rights reserved
