Для отримання оптових цін, пройдіть, реєстрацію
NISSENS 62028A Радіатор, охолодження двигуна
| Виробник | NISSENS |
|---|---|
| Номер | 62028A |
| Ім'я | Радіатор, охолодження двигуна |
| Размеры радиатора | 499 X 349 X 16 mm |
| Материал | полімерний матеріал, алюміній |
| Оснащение / обладнання | для транспортних засобів з/без кондиціонеру |
| Вид коробки передач | ступінчаста / факультативна автоматична коробка передач |
| Оригінальні номери | |
| FORD | 1141490, 1214785, 1222562, 1325831, 2S6H8005CC, 2S6H8005CD, 4S6H8005DA, C20115200, C40115200 |
| Виробник | Артикул | Опис | Інформація | К-ть | Ціна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISSENS | 62028A |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 2 | 2 734.42 грн. | |||
| 28 днів | 2 768.59 грн. | |||||||
| 28 днів | 4 | 2 769.22 грн. | ||||||
| 2-3 дні | 3 | 2 870.64 грн. | ||||||
| 28 днів | 13 | 2 921.73 грн. | ||||||
| 2-4 дні | 1 | 2 997.21 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 11 | 3 001.23 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 3 | 3 003.20 грн. | ||||||
Аналоги для NISSENS 62028A |
||||||||
| KALE OTO RADYATOR | 349600 |
Радиатор, охлаждение двигателя
|
1-2 дні | 1 | 2 641.90 грн. | |||
| NRF | 56134 |
Радиатор, охлаждение двигателя
|
28 днів | 3 328 грн. | ||||
| 1-2 дні | 2 | 3 519.36 грн. | ||||||
| AVA QUALITY COOLING | FDA2324 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
1-2 дні | 1 | 2 621.96 грн. | |||
|
|
FORD | 1141490 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
70 днів | 7 973.53 грн. | |||
|
|
FORD | 1214785 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
70 днів | 8 347.64 грн. | |||
|
|
FORD | 1222562 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
70 днів | 12 817.09 грн. | |||
|
|
FORD | 1325831 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
70 днів | 12 581.95 грн. | |||
|
|
FORD | C40115200 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
60днів | 9 603.36 грн. | |||
| MAZ | C20115200 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
60днів | 11 380.83 грн. | ||||
| NISSENS | 62027A |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 1 | 3 489.37 грн. | |||
| 28 днів | 3 533.67 грн. | |||||||
| 28 днів | 1 | 3 534.30 грн. | ||||||
| 28 днів | 2 | 3 729.84 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 1 | 4 213.59 грн. | ||||||
| NRF | 58274 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 2 | 2 598.36 грн. | |||
| 28 днів | 2 605.96 грн. | |||||||
| 4-8 днів | 1 | 2 736.02 грн. | ||||||
| 28 днів | 2 | 2 737.58 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 6 | 2 816.14 грн. | ||||||
| NRF | 58276 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 2 889.46 грн. | ||||
| 28 днів | 1 | 3 043.87 грн. | ||||||
| 2-4 дні | 1 | 3 387.45 грн. | ||||||
| VALEO | 734273 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 1 | 3 432.42 грн. | |||
| VALEO | 734274 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 1 | 3 818.44 грн. | |||
| VAN WEZEL | 18002325 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
1-2 дні | 20+ | 1 797.12 грн. | |||
Контакти
© Autooriginal. All rights reserved
