Для отримання оптових цін, пройдіть, реєстрацію
NISSENS 61883A Радіатор, охолодження двигуна
| Виробник | NISSENS |
|---|---|
| Номер | 61883A |
| Ім'я | Радіатор, охолодження двигуна |
| Размеры радиатора | 579 X 309 X 16 mm |
| Материал | алюміній |
| Оснащение / обладнання | для транспортних засобів з/без кондиціонеру |
| Вид коробки передач | механічна коробка передач |
| Оригінальні номери | |
| ALFA ROMEO/FIAT/LANCIA | 46766167, 46799894, 51735217 |
| Виробник | Артикул | Опис | Інформація | К-ть | Ціна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISSENS | 61883A |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 20+ | 2 914.86 грн. | |||
| 28 днів | 2 955.84 грн. | |||||||
| 28 днів | 1 | 2 956.47 грн. | ||||||
| 28 днів | 1 | 3 115.32 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 3 | 3 537.45 грн. | ||||||
Аналоги для NISSENS 61883A |
||||||||
| AVA QUALITY COOLING | FTA2243 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
1-2 дні | 2 | 2 726.28 грн. | |||
| NRF | 53603 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 1 | 3 020.13 грн. | |||
| 28 днів | 3 034 грн. | |||||||
| 28 днів | 1 | 3 183.40 грн. | ||||||
Контакти
© Autooriginal. All rights reserved
