Для отримання оптових цін, пройдіть, реєстрацію
NISSENS 60999A Радіатор, охолодження двигуна
| Виробник | NISSENS |
|---|---|
| Номер | 60999A |
| Ім'я | Радіатор, охолодження двигуна |
| Размеры радиатора | 664 X 375 X 35 mm |
| Материал | полімерний матеріал, алюміній |
| Оснащение / обладнання | для транспортних засобів з/без кондиціонеру |
| Вид коробки передач | ступінчаста / факультативна автоматична коробка передач |
| Оригінальні номери | |
| CHRYSLER | 4682587, 4682587AB, 4682588 |
| DODGE | 4682587, 4682587AB, 4682588 |
| Виробник | Артикул | Опис | Інформація | К-ть | Ціна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISSENS | 60999A |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 7 164.79 грн. | ||||
Аналоги для NISSENS 60999A |
||||||||
| DIEDERICHS | 8103117 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
60 днів | 11 939.20 грн. | ||||
| DIEDERICHS | 8103118 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
60 днів | 12 794.13 грн. | ||||
| NISSENS | 60984 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 1 | 5 157.49 грн. | |||
| 28 днів | 5 309.36 грн. | |||||||
| NRF | 50237 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 1 | 5 152.42 грн. | |||
| 28 днів | 5 241.65 грн. | |||||||
| 1-2 дні | 5 | 6 502.76 грн. | ||||||
| NRF | 50238 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 1 | 5 041.05 грн. | |||
| 28 днів | 5 254.31 грн. | |||||||
Контакти
© Autooriginal. All rights reserved
