Для отримання оптових цін, пройдіть, реєстрацію
NISSENS 60788A Радіатор, охолодження двигуна
| Виробник | NISSENS |
|---|---|
| Номер | 60788A |
| Ім'я | Радіатор, охолодження двигуна |
| Размеры радиатора | 590 X 589 X 26 mm |
| Материал | полімерний матеріал, алюміній |
| Оснащение / обладнання | для транспортних засобів з/без кондиціонеру |
| Вид коробки передач | Автоматическая коробка передач |
| Оригінальні номери | |
| BMW | 1439103, 17101439103, 17107544668, 17111439103, 17117544668, 7544668, 7554668 |
| Виробник | Артикул | Опис | Інформація | К-ть | Ціна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISSENS | 60788A |
Радіатор, охолодження двигуна
|
1-2 дні | 2 | 5 560.28 грн. | |||
| 1-2 дні | 2 | 5 720.91 грн. | ||||||
| 28 днів | 1 | 5 830.17 грн. | ||||||
| 28 днів | 5 999.14 грн. | |||||||
| 28 днів | 5 | 6 361.74 грн. | ||||||
Аналоги для NISSENS 60788A |
||||||||
| AVA QUALITY COOLING | BWA2275 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
2-4 дні | 1 | 4 206.40 грн. | |||
| 1-2 дні | 1 | 4 544.93 грн. | ||||||
| AVA QUALITY COOLING | BWA2276 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
1-2 дні | 1 | 6 046.71 грн. | |||
|
|
BMW | 17101439103 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
60днів | 13 491.47 грн. | |||
|
|
BMW | 17107544668 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
60днів | 27 463.14 грн. | |||
| NRF | 55329 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 2 | 4 527.83 грн. | |||
| 28 днів | 2 | 4 639.21 грн. | ||||||
| 28 днів | 4 706.92 грн. | |||||||
| 1-2 дні | 12 | 5 042.60 грн. | ||||||
Контакти
© Autooriginal. All rights reserved
