Для отримання оптових цін, пройдіть, реєстрацію
NISSENS 60607A Радіатор, охолодження двигуна
| Виробник | NISSENS |
|---|---|
| Номер | 60607A |
| Ім'я | Радіатор, охолодження двигуна |
| Размеры радиатора | 520 X 439 X 32 mm |
| Версия | EXTERNAL OILCOOLER |
| Материал | полімерний матеріал, алюміній |
| Оснащение / обладнання | для транспортних засобів з/без кондиціонеру |
| Вид коробки передач | ступінчаста / факультативна автоматична коробка передач |
| Оригінальні номери | |
| BMW | 1427153, 1427154, 1432819, 17111427153, 17111432819, 17111740695, 17111740696, 17111740698, 17111740699, 17111740701, 17111742153, 17111742154, 1740695, 1740696, 1740698, 1740699, 1740701, 1742153, 1742154 |
| Виробник | Артикул | Опис | Інформація | К-ть | Ціна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISSENS | 60607A |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 1 | 6 717.39 грн. | |||
| 28 днів | 6 888.88 грн. | |||||||
| 2-4 дні | 1 | 7 327.69 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 5 | 7 436.81 грн. | ||||||
Аналоги для NISSENS 60607A |
||||||||
| AVA QUALITY COOLING | BW2202 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
1-2 дні | 1 | 4 980.96 грн. | |||
| AVA QUALITY COOLING | BWA2186 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
1-2 дні | 2 | 3 698.49 грн. | |||
|
|
BMW | 17111427153 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
60днів | 23 006.11 грн. | |||
|
|
BMW | 17111740698 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
60днів | 23 006.11 грн. | |||
|
|
BMW | 17111740699 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
60днів | 23 006.11 грн. | |||
| JP GROUP | 1414200300 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 1 | 6 241.51 грн. | |||
| 1-2 дні | 1 | 6 788.38 грн. | ||||||
| NRF | 58165 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 2 | 4 571.50 грн. | |||
| 28 днів | 4 653.76 грн. | |||||||
| 28 днів | 1 | 4 684.14 грн. | ||||||
| 1-3 дні | 2 | 5 127.09 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 3 | 5 670.94 грн. | ||||||
| NRF | 58247 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 1 | 4 125.99 грн. | |||
| 28 днів | 1 | 4 227.24 грн. | ||||||
| 28 днів | 4 291.79 грн. | |||||||
| 2-4 дні | 1 | 4 519.08 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 4 | 4 740.56 грн. | ||||||
Контакти
© Autooriginal. All rights reserved
