Для отримання оптових цін, пройдіть, реєстрацію
NISSENS 60308A Радіатор, охолодження двигуна
| Виробник | NISSENS |
|---|---|
| Номер | 60308A |
| Ім'я | Радіатор, охолодження двигуна |
| Размеры радиатора | 629 X 399 X 22 mm |
| для оригінального номера | 8D0.121.251 AT+BA |
| Материал | полімерний матеріал, алюміній |
| Вид коробки передач | механічна коробка передач |
| Оригінальні номери | |
| VAG | 8D0121251AT, 8D0121251BA, 8D0121251BH, 8D0121251BJ |
| Виробник | Артикул | Опис | Інформація | К-ть | Ціна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISSENS | 60308A |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 2 847.79 грн. | ||||
| 28 днів | 3 | 2 872.43 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 4 | 2 902.61 грн. | ||||||
| 5-7 днів | 1 | 2 981.43 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 3 | 2 986.40 грн. | ||||||
| 28 днів | 1 | 3 269.06 грн. | ||||||
Аналоги для NISSENS 60308A |
||||||||
| NRF | 56127 |
Радиатор, охлаждение двигателя
|
28 днів | 1 | 3 166.74 грн. | |||
| 28 днів | 3 213.48 грн. | |||||||
| 1-2 дні | 5 | 3 385.88 грн. | ||||||
| AVA QUALITY COOLING | AI2189 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
1-2 дні | 1 | 2 642.07 грн. | |||
| AVA QUALITY COOLING | AIA2105 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
1-2 дні | 1 | 2 724.48 грн. | |||
| MAGNETI MARELLI | 350213712000 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
1-2 дні | 2 | 2 499.70 грн. | |||
| NRF | 509504 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 2 | 3 507.16 грн. | |||
| 28 днів | 3 558.32 грн. | |||||||
| 1-2 дні | 13 | 3 815.14 грн. | ||||||
| 1-3 дні | 1 | 3 852.02 грн. | ||||||
| NRF | 58259 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 5 | 2 026.74 грн. | |||
| 28 днів | 2 057.06 грн. | |||||||
| 1-2 дні | 15 | 2 302.56 грн. | ||||||
| 5-7 днів | 1 | 2 403.10 грн. | ||||||
| 2-4 дні | 1 | 2 710.84 грн. | ||||||
| VALEO | 731537 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 1 | 3 197.69 грн. | |||
| 28 днів | 2 | 3 360.64 грн. | ||||||
| 28 днів | 3 364.43 грн. | |||||||
| 28 днів | 4 | 3 476.85 грн. | ||||||
| VALEO | 732811 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 5 | 4 678.11 грн. | |||
Контакти
© Autooriginal. All rights reserved
