Для отримання оптових цін, пройдіть, реєстрацію
NISSENS 60307A Радіатор, охолодження двигуна
| Виробник | NISSENS |
|---|---|
| Номер | 60307A |
| Ім'я | Радіатор, охолодження двигуна |
| Размеры радиатора | 632 X 499 X 32 mm |
| Материал | полімерний матеріал, алюміній |
| Оснащение / обладнання | для автомобілів з кондиціонером |
| Вид коробки передач | Автоматическая коробка передач |
| Оригінальні номери | |
| VAG | 8E0121251AR, 8E0121251M, 8E0121251S |
| Виробник | Артикул | Опис | Інформація | К-ть | Ціна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISSENS | 60307A |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 2 | 5 098 грн. | |||
| 28 днів | 5 260.64 грн. | |||||||
| 28 днів | 1 | 5 687.16 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 4 | 6 243.22 грн. | ||||||
Аналоги для NISSENS 60307A |
||||||||
| NRF | 50543 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 2 | 3 652.01 грн. | |||
| 28 днів | 1 | 3 741.87 грн. | ||||||
| 28 днів | 3 798.82 грн. | |||||||
| 1-2 дні | 9 | 4 242.60 грн. | ||||||
| NRF | 53190 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 3 | 5 043.58 грн. | |||
| 28 днів | 2 | 5 166.35 грн. | ||||||
| 28 днів | 5 245.45 грн. | |||||||
| 1-2 дні | 4 | 5 738.98 грн. | ||||||
|
|
VAG | 8E0121251AR |
Радіатор, охолодження двигуна
|
55 днів | 9 700.14 грн. | |||
| VALEO | 734269 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 2 | 6 108.61 грн. | |||
Контакти
© Autooriginal. All rights reserved
