Для отримання оптових цін, пройдіть, реєстрацію
NISSENS 62279A Радіатор, охолодження двигуна
| Виробник | NISSENS |
|---|---|
| Номер | 62279A |
| Ім'я | Радіатор, охолодження двигуна |
| Размеры радиатора | 350 X 687 X 22 mm |
| Материал | полімерний матеріал, алюміній |
| Оснащение / обладнання | для транспортних засобів з/без кондиціонеру |
| Вид коробки передач | механічна коробка передач |
| Оригінальні номери | |
| HONDA | 19010P45505, 19010P45G01, 19010PT0003, 19010PT0004, 19010PT1901 |
| Виробник | Артикул | Опис | Інформація | К-ть | Ціна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NISSENS | 62279A |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 3 087.31 грн. | ||||
| 28 днів | 1 | 3 087.93 грн. | ||||||
| 28 днів | 1 | 3 289.61 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 2 | 3 686.76 грн. | ||||||
| 1-2 дні | 3 | 3 702.58 грн. | ||||||
Аналоги для NISSENS 62279A |
||||||||
| KALE OTO RADYATOR | 357700 |
Радиатор, охлаждение двигателя
|
1-2 дні | 1 | 3 775.32 грн. | |||
| NISSENS | 622831 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
1-2 дні | 2 | 4 001.84 грн. | |||
| 28 днів | 4 012.57 грн. | |||||||
| 28 днів | 1 | 4 275.69 грн. | ||||||
| NRF | 507722 |
Радіатор, охолодження двигуна
|
28 днів | 1 | 2 929.07 грн. | |||
| 28 днів | 3 282.79 грн. | |||||||
| 1-2 дні | 3 | 3 675.89 грн. | ||||||
Контакти
© Autooriginal. All rights reserved
